Замовлення Діда Мороза (Святого Миколи)

До настання Нового Року 2024 року залишилося зовсім мало часу. А стільки всього ще потрібно встигнути зробити! Прикрасити квартиру, будинок, знайти і придбати подарунки всім близьким і друзям, приготувати святкові страви ... Але скільки ж щастя і радості доставляє ця передсвяткова суєта! Атмосферою свята наповнюється будинок, коли в ньому стоїть запах справжньої лісової ялинки, розвішані гірлянди, а подарунки перев'язані гарними стрічками.

У цьому році ви можете по справжньому порадувати своїх близьких і друзів, зробивши замовлення Діда Мороза на будинок (як це зробити - дивіться тут), в дитячий сад, школу, офіс, на святкову вечірку, на новорічний корпоратив. Адже який же Новий Рік без справжнього, всіма улюбленого казкового Дідуся Мороза або Святого Миколая?
Ми бажаємо вам здоров'я, щастя і любові в Новому Році! Нехай збуваються ваші найпотаємніші мрії !!! АКЦІЯ !!!

Замов привітання до 19.12.20 - отримай знижку цілих 15%!

Замовлення Діда Мороза до будинку

Замовити до себе додому Діда Мороза і Снігуроньку можна, зателефонувавши в нашу службу. Для вашої дитини поява в будинку доброго Діда Мороза і його друзів стане не тільки незвичайним сюрпризом, але і підтвердженням віри в чудеса. А це вже чудовий подарунок своїй дитині, який за своєю значимістю для нього може змагатися з радістю від отримання матеріальних подарунків.

Замовлення Діда Мороза в офіс (новорічний корпоратив)

Привітати співробітників вашої компанії з Новим Роком можна прямо в офісі. Прояв уваги, поваги до своїх співробітників і колег поліпшить настрій не тільки всьому персоналу організації, а й безпосередньо вам. Перша думка, яка приходить вам на думку - зібрати всіх в одному приміщенні, виголосити урочисту промову і вручити подарунки. Але є щось від обридлої «офіціальщіни» в цьому підході.
 Прикрасити ситуацію, перетворивши банальне привітання на справжнє свято, допоможе замовлення Діда Мороза і Снігуроньки в офіс (новорічний корпоратив) вашої компанії. Чим більш несподівана це буде для співробітників - тим краще. Елементи сюрпризу, жарти, «казковості» помітно поліпшать обстановку в організації, допоможуть вашим колегам сильніше розкріпачитися і в повній мірі відчути наближення Нового 2021 року.

Замовлення Діда Мороза в дитячий сад, в школу

Якщо ви бажаєте зробити замовлення Діда Мороза і Снігуроньки групі дітей (вашій дитині і його друзям), здійснити виклик Дідуся Мороза в дитячий садок або в школу - ми з радістю прийдемо до вас на допомогу. У нас є десяток вдалих напрацювань за сюжетом ранку, але також ми готові розробити для вас спеціальну програму свята.